Blog

Eventy - Social Media - PR - Marketing

Docieraj do odbiorcy przez event marketing

W latach 90. spotkania bezpośrednie z grupą odbiorców były czymś oczywistym. W miarę rozwoju technologii, zaczęło się to zmieniać. Komunikacja między sprzedawcą a klientem stawała się coraz bardziej bezosobowa. Teraz przyszedł czas na powrót trendu spotkań bezpośrednich. Organizowanie eventów tematycznych jest sprawdzoną praktyką w działaniach PR-owych. Z tego powodu po takie spotkania coraz częściej sięgają specjaliści…
Przeczytaj więcej

Efektywna komunikacja e-mailowa w firmie

Problem z przepchnięciem nowego projektu? Czekasz aż pracownicy innego działu wykonają swoją pracę, żebyś mógł działać dalej? W takim przypadku brak jakiegokolwiek odzewu od kolegów z pracy może wyprowadzić z równowagi. Dlatego efektywna komunikacja w firmie jest naprawdę ważna.

Jak pracować z copywriterem?

Kim jest copywriter? Człowiekiem, który pisze. Tylko co on pisze i dlaczego to robi? Większość relacji: zleceniodawca – copywriter, buduje się na kruchych podwalinach. Lepiej aby klient był zorientowany, kim jest copywriter, czym się zajmuje i o co można go prosić.

Gra na emocjach, czyli storytelling

Nie od dziś wiadomo, że emocje się sprzedają. W czasach, gdzie coraz trudniej dotrzeć do konsumenta, trzeba nawiązać z nim więź aby uzyskać uwagę. Nachalne reklamy odeszły do lamusa. Dzisiaj tworzymy świat, do którego wprowadzamy odbiorców.

Omnichannel – bez tego niczego nie sprzedasz

Omnichannel wyrasta z koncepcji multichannel i stanowi nowe spojrzenie na wielokanałowość. Głównym celem omnichannel jest zapewnienie konsumentowi spójnego doświadczenia zakupowego. Dlaczego jest to takie istotne?

Ilu ludzi, tyle typów reklamy

Obecnie dotarcie do potencjalnego klienta można nazwać prawdziwą sztuką. Nie jest to proste zadanie. Nawet najdroższy banner przy najbardziej ruchliwej drodze nie zda egzaminu. E-mailing także nie wystarczy.

Zrozumieć myślenie millenialsów – to się opłaca

Rozpamiętując ciągle dawne czasy i chcąc uniknąć wszelkimi możliwymi sposobami zmian, raczej nie osiągnie się sukcesu. To domena millenialsów, by z radością spoglądać w przyszłość.

Co daje CMS, czyli System Zarządzania Treścią?

Wiele firm zastanawia się, jak powinna wyglądać ich strona internetowa. Często brakuje planu i wizji. Czy strona ma być czysto wizerunkowa, czy istnieją potrzeby na częste aktualizacje treści?

Eventy dla dzieci – jak je zorganizować?

W firmie planujesz kolejną edycję cyklicznych imprez? To świetnie! Pytanie, czy pomyślałeś także o dzieciach swoich gości. Okazuje się, że wielu zaproszonych rezygnuje z udziału w wydarzeniu, jeśli nie mają gdzie zostawić swoich pociech. Czasy wychowywania się w domach wielorodzinnych są już za nami.

Niedostępne znaczy interesujące

To doskonała taktyka – podprogowe przedstawianie produktu, który jeszcze nie jest dostępny w sprzedaży. Migające obrazki a na koniec napis: „już wkrótce”, „jeszcze nie teraz”, „za tydzień w Twoim zasięgu”. Kolorowe obrazki pobudzają wyobraźnię konsumenta.