Oferta

Eventy - Social Media - PR - Marketing

SOCIAL MEDIA

Skorzystaj ze skutecznych narzędzi promocji swojej firmy – prawie za darmo. Razem z nami, wejdziesz w świat social mediów, zaprezentujesz swoje usługi i nawiążesz kontakt z Klientami.

CORPORATE BRANDING

Docieraj ze swoją ofertą do nowych Klientów. Spraw, by prezentowała się nowocześnie i naprawdę obiecująco. Właśnie teraz nadszedł czas, na zmianę identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

IMPREZY SPORTOWE

Wspólny wysiłek, rywalizacja oraz determinacja w dążeniu do celu pozwalają wyzwolić nieznane dotąd emocje. Tak wyglądają organizowane przez nas imprezy sportowe.

EVENTY DLA DZIECI

Podobno najtrudniejszymi Klientami na świecie są… dzieci! Spokojnie, z naszą kreatywnością żaden brzdąc nie będzie się nudzić. Mnóstwo atrakcji, komfort i bezpieczeństwo – to właśnie oferujemy.

EVENTY FIRMOWE

Nie ma lepszego sposobu na zbudowanie wzajemnego zaufania między pracownikami, niż zabawa poza murami firmy, najlepiej pozbawiona oficjalnego klimatu. Sprawdź sam!

KONFERENCJE I KONGRESY

Chcesz, aby goście zapamiętali Twoją konferencję jako wyjątkowe, merytoryczne i jednocześnie ciekawe spotkanie? A może szykujesz prestiżowy kongres? Zgłoś się do nas już dzisiaj!